Pro čerpadla

Setříděno dle tlaku

P643

Vysoce kvalitní pletená ucpávka. Kombinace aRAMIDU A PTFE ZARUČUJE VYSOKOU TĚSNOST v širokém spektru aplikací

 

P639/L4

Styčné plochy ucpávky jsou z PTFE plněného grafitem , rohy a jádro ucpávky z aramidu. Díky tomuto vyztužení ucpávka výborně odolává extruzi a vysokým tlakům. Univerzální průmyslová ucpávka pro čerpadla v rozmezí pH 3-12. Odolává abrazivům, rozpouštědlům, kyselinám a pod.

 

P652

Vysoká tepelná vodovost, dobře snáší "běh na sucho". Chemicky odolná v pH 1-14, kromě silných oxidantů (koncentrovaná HNO3, oleum a podobně). Speciální pro napájecí čerpadla v elektrárnách a teplárnách. Univerzální do cca 450°C.

 

P666

Diagonálně pleteno z fóle z expandovaného grafitu. Téměř univerzálně chemicky odolná, vyjma oleum, lučavku královskou, dýmavou HNO3 a silné oxidanty. Univerzálně použitelná do +450°C, nebo páru do +650°C. Zejména pro energetiku, chemický průmysl a petrochemii.

 

P639/L

Velmi dobrá tepelná vodivost a objemová stabilita. V aplikaci nepodléhá stárnutí. Univerzálně odolná, vyjma silně oxidační média (oleum, dýmavá kyselina dusičná, plynný fluor). Široká možnost použití ve všech odvětvích průmyslu. Vysoká životnost ucpávky.

 

P646

Jakostní univerzální ucpávka pro čerpadla. Vysoká chemická odolnost, vysoká pevnost, nízké tření, nízký otěr, elastická a přizpůsobivá. Dobře těsní i při malém přítlaku brýlí. Na rozdíl od aramidu odolává páře. Rozměrově stálá i při mezních teplotách. Vhodná pro běžná média.

 

P648/W

Zelenožlutá "zebra", speciální pro průmysl papíru a celulózy a pro cukrovarnictví. K utěsnění abrazivních médií při výrobě papíru a cukru se zvláštními požadavky na čistotu.

 

P640/P

Pro čerpadla a míchadla v papírenství, cukrovarnictví a v podobných zařízeních.

 

P640/PG

Pro čerpadla a míchadla v papírenství, cukrovarnictví a v podobných zařízeních. Díky grafitu se vyznačuje vyšší kluzností a lepším odvodem tepla.

 

P605

Cenově výhodná alternativa PTFE ucpávky. K univerzálnímu utěsnění rotačních a pístových čerpadel, míchadel,armatur a pod. Je dobře tvarovatelná. Používá se pro vodu, páru, organická rozpouštědla, oleje, dehty, plyny a anorganické kyseliny.

 

P644

Vysoce mechanicky odolná.Univerzální použití pro znečištěná, abrazivní a krystalizující média v chemickém a papírenském průmyslu, v průmyslu odpadních vod a všude tam, kde jsou abrazivní média. K zamezení obrusu hřídelů, doporučujeme jejich povrchovou tvrdost 40-60HRc .

 

N506/P

Zejména pro rotační a pístová čerpadla ve vodním hospodářství, potravinářství, papírenství a pod. k utěsnění vody, olejů, tuků, paliv, a lehkých rozpouštědel. Zvláště odolná abrazivním médiím, např. v papírenském průmyslu.

 

N506/PG

Zejména pro rotační a pístová čerpadla ve vodním hospodářství, potravinářství, papírenství a pod. k utěsnění vody, olejů, tuků, paliv, a lehkých rozpouštědel. Zvláště odolná abrazivním médiím, např. v papírenském průmyslu. Zvýšená kluznost díky grafitu.

 

P645/W

Styčné plochy ucpávky jsou z PTFE plněného grafitem kombinovaného s aramidem. Tzv. "Zebra" pletení Univerzální průmyslová ucpávka pro čerpadla v rozmezí pH 3-12. Odolává abrazivům, rozpouštědlům, kyselinám a pod.

 

G122/P

Obecné použití pro vodu, oleje, rozpouštědla a chemické produkty.

 

G122/PG

Obecné použití pro vodu, oleje, rozpouštědla a chemické produkty. Lepší kluznost a vyšší tepelná vodivost díky grafitu.

 

N510/FW

Použitelné pro studenou a teplou vodu, roztoky solí, odpadní vody, tuky, oleje, dehet, zředěné alkálie a podobné. Vhodné pro čerpadla.

 

N510/FG

Použitelné pro studenou a teplou vodu, roztoky solí, odpadní vody, tuky, oleje, dehet, zředěné alkálie a podobné. Vhodné pro čerpadla. Zlepšená kluznost díky grafitu.

 

N501/FW

Dobrá odolnost-teplá a studená voda, mořská voda, odpadní voda, zředěná alkalická média, tuky a oleje

 

N501/FG

 

Potřebujete poradit?
Obratem se ozveme

 • Trvalá certifikace
  Už od roku 1999
 • Zakázková výroba
  1 ks nebo tisíce obratem
 • Špičkové strojní vybavení
  9 CNC center, 2D a 3D CNC VT
 • Nestandardní tvary kroužků
  jako jediní v ČR

Nenašli jste těsnění,
Jaké potřebujete?

Vyrobíme vám ho na míru.